Інтерфакс-Україна
08:11 01.06.2024

Ворог атакував дві теплостанції ДТЕК, серйозно пошкоджено обладнання

1 хв читати
Ворог атакував дві теплостанції ДТЕК, серйозно пошкоджено обладнання

Російські окупанти в ніч на суботу знову здійснили масовану атаку двох теплостанцій ДТЕК, серйозно пошкоджено обладнання, повідомили в ДТЕК.

"Росія атакувала теплоелектростанції ДТЕК. Знову дуже важка ніч для української енергетики. Ворог обстріляв дві наші ТЕС", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що серйозно пошкоджено обладнання. Енергетики в ці хвилини працюють над ліквідацією наслідків атаки.

"Це вже шоста масована атака на теплоелектростанції ДТЕК за 2,5 місяці", - наголосили в компанії.

У ДТЕК зазначили, що від початку повномасштабного вторгнення теплоелектростанції ДТЕК було обстріляно понад 180 разів. За цей період від обстрілів на станціях 51 працівник був поранений, троє енергетиків загинули.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейські лідери схвалюють надання кредиту для України

ЦПД: Кремль формує готовність суспільства до продовження війни, незважаючи на нібито "прагнення до миру"

ОК "Північ": ворог двома "Геранями-2" обстріляв житловий масив Новгорода-Сіверського, поранено цивільного

Україна не закриє жодну церкву, йдеться про те, щоб УПЦ відмовилася від афілійованості з РФ – Ковальська

Галущенко і Гринчук опублікували електронні декларації, які подаються при звільненні

Заступниця голови ОП Ковальська: Планується, що до кінця року до ГКУС приєднаються ще 7 іноземних вишів

Трамп підписав оборонний бюджет США у 901 млрд доларів на 2026 рік

Сили безпілотних систем уразили за добу 1011 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 19 грудня знищили або подавили 108 зі 160 засобів повітряного нападу росіян

Україна отримала фінансову безпекову гарантію на найближчі роки – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА