Інтерфакс-Україна
08:21 01.06.2024

Ворог атакував об'єкт енергоінфраструктури Прикарпаття

1 хв читати
Ворог атакував об'єкт енергоінфраструктури Прикарпаття

Російські війська в ніч на суботу завдали масованого ракетного удару по Україні, зокрема атакували об'єкт енергетичної інфраструктури на Прикарпатті, повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

"Цієї ночі ворог знову завдав масованого ракетного удару по містах України. Було неспокійно і на Прикарпатті. Метою ворога був об'єкт енергетичної інфраструктури", - ідеться в її телеграм-каналі.

Онищук зазначила, що внаслідок атаки виникла пожежа, до ліквідації якої було залучено 101 пожежного і 33 одиниці техніки.

За її словами, обійшлося без постраждалих.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США запровадили санкції проти десяти юридичних і фізичних осіб з Ірану та Венесуели за торгівлю дронами

"Укрзалізниця" з партнерами обладнала 100 вагонів як мобільні хаби обігріву, зв’язку та дозвілля

"Укренерго" в останній день року застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Підозрюваному в отриманні хабарів за голосування нардепу Кісєлю обрали запобіжний захід - ЗМІ

Трамп вважає завданням номер один економічне відновлення України, щоб тут були робочі місця – Зеленський

Кабмін затвердив надбавки у 50-100% викладачам усіх військових ліцеїв України

Зеленський: Росія не хоче референдуму, і буде знаходити постійні причини, щоб не було припинення вогню

Зеленський повідомив, що визначився з керівником ОП, інформація буде пізніше

Окупанти атакували дронами Запоріжжя, є пошкодження промінфраструктури – обладміністрація

Мінкультури надало дозволи на пошукові роботи у Тернопільській та Волинській областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА