Інтерфакс-Україна
08:47 01.06.2024

Влучень ворожих снарядів у Полтавській області немає

1 хв читати
Влучень ворожих снарядів у Полтавській області немає

Російські війська атакували вночі Полтавську область, проте влучань ворожих снарядів на її території немає, повідомив голова ОВА Філіп Пронін.

"Вночі ворог атакував наш регіон, у межах області кілька разів могли чути звуки вибухів. Завдяки нашим захисникам влучень на території Полтавської області не зафіксовано. Ніхто не постраждав", - сказано в його телеграм-каналі.

Очільник ОВА зазначив, що минулої доби на Полтавщині оголошували повітряну тривогу п'ять разів. Загалом вона тривала понад п'ять годин.

Протягом ночі по всій території України було збито 35 ракет і 46 ударних БПЛА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького

Росіяни тричі обстріляли Покровськ, шестеро осіб постраждали

За ніч збито 16 ударних БпЛА, 9 ворожих безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

Україна спільно з ЄС закінчили скринінг українського законодавства в межах кластера 2 "Внутрішній ринок"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА