Інтерфакс-Україна
18:33 01.06.2024

Україна зацікавлена в розвитку відносин з Асоціацією держав Південно-Східної Азії - зустріч Зеленського з президентом Індонезії

1 хв читати
Україна зацікавлена в розвитку відносин з Асоціацією держав Південно-Східної Азії - зустріч Зеленського з президентом Індонезії
Фото: сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський на полях щорічного Азійського безпекового саміту "Діалог Шангрі-Ла" в Сінгапурі зустрівся з обраним президентом Індонезії Прабово Субіанто.

Президент України ще раз привітав із перемогою новообраного в березні цього року лідера Індонезії, повідомила пресслужба Зеленського.

"Ми розраховуємо на підтримку Індонезією суверенітету й територіальної цілісності України", - зазначив під час зустрічі Зеленський.

Лідери обговорили прогрес у реалізації Української Формули миру, яку Зеленський презентував саме під час онлайн-звернення до учасників саміту G20 в Індонезії 2022 року.

Глава Української держави висловив сподівання на участь Індонезії в Глобальному саміті миру на найвищому рівні.

Також під час зустрічі лідери обговорили напрями двостороннього співробітництва. Зокрема, Зеленський зазначив, що незважаючи на спроби Росії перешкоджати цивільному судноплавству в Чорному морі, Україна готова наростити постачання сільськогосподарської продукції в Індонезію.

Президент України наголосив, що Україна зацікавлена в розвитку відносин з Асоціацією держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) і прагне отримати статус Секторального діалогового партнера Асоціації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС ухвалила рекомендацію щодо переходу від тимчасового захисту переміщених українців

Сибіга закликав союзників ЄС, США та G7 до максимального тиску на Москву без зволікання

У ЄС наразі не готові подати пропозиції щодо 19-го пакету санкцій проти РФ, можуть не відмовитися від закупівлі російської нафти раніше 2027 р. - ЗМІ

Міносвіти: відкрито три нові освітні простори "Школи супергероїв"

Окупанти 97 раз обстріляли населені пункти Сумської області за добу, 9 жителів постраждали – обладміністрація

Україна та Ізраїль обговорили підготовку до Рош га-Шана в Умані - посольство

В Україні за підтримки Кореї буде створено навчальний центр операторів важкої техніки — Олексій Кулеба

Міносвіти вперше запроваджено формульний розподіл місць в аспірантуру

Бессент: війна в Україні завершиться за 60-90 днів, якщо Європа запровадить суттєві вторинні тарифи

Румунія скоріше не братиме участі у закритті неба над Україною, але може переглянути цю позицію – президент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА