Інтерфакс-Україна
15:59 02.06.2024

Із 3 червня у столичній підземці змінять графік руху поїздів

1 хв читати
Із 3 червня у столичній підземці змінять графік руху поїздів

У понеділок, 3 червня, буде змінено графіки руху поїздів Київського метро, повідомляє влада столиці в неділю з посиланням на КП "Київський метрополітен".

Так, у пікові години інтервали між поїздами становитимуть орієнтовно 3-4 хвилини, а міжпікові - 6-6,5 хвилин. Інтервали вихідного дня залишаються без змін, час очікування поїзда становитиме 6-7 хвилин.

Графіки руху поїздів метрополітену складаються з урахуванням розміру пасажиропотоку та укомплектованості штату працівників підприємства, зокрема машиністами.

Комунальне підприємство зазначає, що безпеку руху поїздів забезпечено. Обслуговування та ремонт рухомого складу здійснюється відповідно до встановлених регламентів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже 1,5 тис. карток благодійника УЧХ "Charity" видано у 2025 році

Адвокат, викритий на підбурюванні до підкупу прокурора Офісу генпрокурора, отримав 4,5 років тюрми – САП

Просування окупантів на минулому тижні пришвидшилось за рахунок Гуляйполя та Сіверська – DeepState

Очільники МЗС України та Філіппін домовились про участь Києва у ключових заходах АСЕАН у 2026р.

Петиція щодо контролю за шумом генераторів в Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

Затримано чоловіка, який шантажував українську співачку Олену Тополю

ВАКС розглядає арешт майна лідера "Батьківщини" Тимошенко

Ворог просунувся поблизу Сіверська, Костянтинівки та у Покровську, захопив майже 4 кв км - DeepState

Знеструмлено споживачів у п'яти областях після атак, у кількох регіонах діють аварійні відключення – Міненерго

Об'єкт критичної інфраструктури Харкова зазнав значних пошкоджень внаслідок ракетного удару

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА