Інтерфакс-Україна
20:20 02.06.2024

У Київській області ліквідовують наслідки негоди

1 хв читати
У Київській області ліквідовують наслідки негоди

У Київській області ліквідовують наслідки негоди після гроз із градом і шквальним вітром, повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

"Через негоду понад 8,3 тис. сімей в області залишилися без світла. За інформацією ДТЕК Київські регіональні мережі, внаслідок дощу та шквального вітру найбільше аварійних відключень наразі фіксують у Бучанському, Обухівському та Вишгородському районах", - ідеться в повідомленні КОВА в телеграмі в неділю ввечері.

Як повідомив голова КОВА Руслан Кравченко, енергетики оперативно ліквідовують наслідки негоди і роблять усе можливе, щоб максимально швидко повернути людям світло.

"Крім того, внаслідок сильної зливи в місті Ірпінь підтоплено проїжджу частину однієї з вулиць і цокольний поверх 9-ти поверхового будинку. Також шквальний вітер повалив дерева на деяких автошляхах та лінію електропередач. Наразі відомо про 4 такі випадки на Київщині. Працівники та техніка ДСНС уже працюють над ліквідацією наслідків", - додав начальник Київської ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Україні 479-ма засобами повітряного нападу, знешкоджено 385, зафіксовано влучання у 18 локаціях - ПС

СБУ проводить масштабну спецоперацію зі знищення російської бомбардувальної авіації - джерело

Відомо про 12 загиблих і понад 60 поранених через ракетний удар по навчальному підрозділу Сухопутних військ

Двоє загиблих, 559 затриманих у наслідок заворушень футбольних фанів у Франції

Короткочасні дощі, місцями грози очікуються у понеділок у ряді областей України

Дві мирних мешканки постраждали через удар fpv-дрону по Купʼянську - прокуратура

ЦПД щодо зруйнування мостів у Брянській і Курській областях РФ : Кремль може готувати "підґрунтя для зриву перемовин - з іміджевою атакою на Україну як "країну-терориста"

Російські війська вбили херсонку у Дніпровському районі - ОВА

У Польщі відбувається другий тур президентських виборів

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області за добу - Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА