Інтерфакс-Україна
17:22 03.06.2024

Мінкультури України затвердило робочу групу з розроблення плану заходів щодо розвитку території пам'ятки археології на Поштовій площі в Києві

1 хв читати
Мінкультури України затвердило робочу групу з розроблення плану заходів щодо розвитку території пам'ятки археології на Поштовій площі в Києві

Міністерство культури та інформаційної політики України затвердило робочу групу з розроблення плану заходів щодо розвитку території пам'ятки археології та історії національного значення "Ділянка прибережного міського кварталу середньовічного Києва" на Поштовій площі в Києві.

Зокрема, згідно з наказом міністерства №394 від 3 червня, цій робочій групі доручено протягом трьох місяців провести аналіз виконання рішень органів місцевого самоврядування, судів, правових актів органів держвлади щодо пам'ятки, а також визначити суттєві зміни природного і техногенного характеру впливу на пам'ятку.

Крім того, необхідно буде систематизувати різні концепції та ініціативи щодо музеєфікації цієї пам'ятки, а також проаналізувати дорожню карту завершення будівництва на Поштовій площі зі створенням музею.

Зокрема, робоча група має розробити алгоритм об'єднання Музею однієї нації на Поштовій площі та комунальної установи "Центр консервації предметів археології".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київ отримав газові плити, балони і грілки від німецької Life Bridge Ukraine

Зеленський провів нараду щодо розвитку малої протидронової ППО

Відсутність достатньої комунікації про проблеми в енергетиці призводить до соціальної напруги і грає на руку РФ – ексглава "Укренерго"

Естонія спрямовує майже 400 тис. євро на зимову допомогу Україні - МЗС

Київ має такі проблеми з теплом та світлом, бо не впорався з децентралізацією їхніх джерел – ексглава "Укренерго"

Україна закликала призупинити членство РФ у Раді керуючих МАГАТЕ – Міненерго

Деснянська РДА опублікувала перелік супермаркетів, що працюватимуть цілодобово

Зеленський обговорив із прем'єром Нідерландів дипломатичний трек та підтримку України

Сирський провів зустріч із командирами, що виконують завдання на фронті: ворог нарощує резерви та активізує наступальні дії

Сибіга обговорив з нідерландським колегою військову та енергетичну допомогу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА