Інтерфакс-Україна
19:25 03.06.2024

Зливові дощі на півдні Німеччини призвели до масштабних повеней, є загиблі

1 хв читати
Зливові дощі на півдні Німеччини призвели до масштабних повеней, є загиблі

Щонайменше четверо людей загинули в повенях на півдні Німеччини, повідомляє Associated Press.

Тіла трьох людей було виявлено в понеділок у затоплених підвалах будинків, напередодні повідомлялося про загибель одного рятувальника.

До повеней у федеральних землях Баварія і Баден-Вюртемберг призвели тривалі проливні дощі.

За словами прем'єр-міністра Баварії Маркуса Зедера, "ситуація у федеральній землі залишається напруженою". У низці населених пунктів оголошено евакуацію, порушене залізничне сполучення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В ЗМІ скептично оцінили рішення лідерів ЄС щодо фіндопомоги Україні

СБУ затримала ворожого агента, який намагався облаштувати "відеопастки" на автотрасах Дніпра

Міноборони розпочало тестування системи "Майно" у військових частинах

В Україну повернуто ще 1003 тіла, які за твердженням російської сторони належать українським військовослужбовцям - Коордштаб

Уряд вивільнив 800 МВт потужності для споживачів після перегляду об'єктів критичної інфраструктури – Міненерго

У Варшаві розпочалась зустріч Навроцького та Зеленського

Шмигаль: Кредит ЄС на EUR90 млрд зміцнює обороноздатність України та є стратегічним кроком для безпеки Європи

Заступниця керівника ОП Ковальська: над законом про альтернативну службу ми зараз працюємо

Орбан: Ми не дозволили Європі оголосити війну Росії, використовуючи російські активи

На Одещині внаслідок ударів РФ залишаються без світла понад 73 тис. споживачів, на Дніпропетровщині – понад 26 тис. – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА