20:44 03.06.2024

Італія може передати Україні другу систему ППО SAMP/T

1 хв читати
Італія може передати Україні другу систему ППО SAMP/T

Італія може відправити в Україну другу систему протиповітряної оборони SAMP/T, повідомило джерело агентству Reuters.

"Джерело, яке відмовилося назвати своє ім'я, підтвердило повідомлення газет про те, що Італія готується відправити систему SAMP/T, яка розгорнута в Кувейті, але незабаром має повернутися в Італію", - йдеться в повідомленні, опублікованому в понеділок.

Джерело не назвало термінів поставки. Водночас, він додав, що система ППО, ймовірно, стане частиною дев'ятого пакета допомоги для України від Італії, який може бути схвалений найближчим часом.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти зосередилися на покровському напрямку попри втрати – Генштаб

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА