Інтерфакс-Україна
12:17 04.06.2024

Польські протестувальники блокують рух вантажівок у ПП "Рава-Руська - Гребенне" - Держприкордонслужба

1 хв читати
Польські протестувальники блокують рух вантажівок у ПП "Рава-Руська - Гребенне" - Держприкордонслужба

Польські фермери в пункті пропуску "Рава-Руська - Гребенне" не пропускають вантажівки на виїзд з України, на в'їзд в Україну вантажні транспортні засоби пропускаються за раніше оголошеним графіком, повідомляє Державна прикордонна служба.

"Протестувальники не пропускають вантажівки на виїзд з України. На в'їзд в Україну пропускають вантажівки за раніше оголошеним графіком: 12 транспортних засобів протягом 12 годин, а також по чотири вантажівки, які перевозять гуманітарну допомогу, за годину", - ідеться в повідомленні.

Пропуск інших категорій транспортних засобів в обох напрямках здійснюється у звичайному режимі.

У Держприкордонслужбі зазначають, що протестувальники виступають із вимогою щодо зменшення ввезення зернових культур на територію Польщі з України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Екстрені відключення на лівому березі Києва скасовано на 10 день після обстрілу

СБС за 7 місяців існування уразили 168 000 цілей, орієнтовна вартість яких складає $20 млрд

Мадуро постане перед судом не раніше 2027 року

Суд не став обмежувати свободу посадовця КМДА через звинувачення у недбалості при експлуатації Колеса огляду

Українці оформили вже 80 тис. квитків за перший місяць програми "УЗ 3000 км" - віцепрем’єр

Мадуро та його дружина заперечують свою провину перед судом у США – ЗМІ

Зеленський: РФ затягує війну, намагається завдати Україні якнайбільшої шкоди

Зеленський анонсував нові рішення заради України

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Зеленський очікує від Сибіги пропозиції щодо кандидатури нового першого заступника міністра закордонних справ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА