Інтерфакс-Україна
18:22 04.06.2024

Байден не вважає пропозицію РФ щодо припинення війни найкращим варіантом для України наразі

1 хв читати
Байден не вважає пропозицію РФ щодо припинення війни найкращим варіантом для України наразі

Президент США Джо Байден не вважає, що пропозиція РФ щодо припинення війни є найкращим варіантом для України, й зазначає, що російську армію було "розгромлено".

Відповідаючи на запитання, чи є пропозиція Росії щодо припинення війни в Україні найкращою, на що може сподіватися Київ нині, Байден сказав: "Ні, це не так".

"І, до речі, я не знаю, чому ви пропускаєте все, що сталося за цей час. Російські збройні сили були знищені. Ви не пишете про це. Вона була дуже сильно розгромлена. Це перше", - сказав Байден в інтерв'ю журналу Time.

Також, за словами Байдена, НАТО значно сильніше, ніж було, коли він вступив на посаду.

"Я не тільки відновив той факт, що це найсильніший альянс у світовій історії, а й зміг розширити його", - зазначив він.

Однак, як додав президент США, "ми весь час забуваємо про те, якими будуть наслідки успіху Росії в Україні".

ОСТАННЄ

Рада гарантувала безперервну роботу представницьких органів місцевої влади під час війни

Окупанти удвічі наростили обстріли міст і сіл Донецької області, двоє цивільних загинули, 10 поранені

Критично важливими в України є 9216 релігійних організацій - оновлений перелік Держетнополітики

Київ не втручається у справу українця, затриманого в Польщі у справі "Північних потоків", але консультує його, – посол

Український фільм "Ти - космос" здобув головну нагороду на Future Gate Sci-Fi Film Festival в Чехії

Виробник хумусів Yofi зупинив роботу після російського обстрілу

Зустріч президента з фракцією "Слуга народу" відбудеться після голосування в першому читанні Держбюджету-2026

Україна висловила занепокоєння щодо виступів російських культурних діячів у Швейцарії

Внаслідок атак РФ є знеструмлення у кількох регіонах

Прокуратура повідомляє про двох загиблих через нічні атаки ворога у Сумському районі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА