Інтерфакс-Україна
14:12 07.06.2024

Реалізація французької ініціативи щодо нових санкцій ЄС для боротьби з російською дезінформацією важлива - зустріч Зеленського з головою Нацзборів Франції

1 хв читати
Реалізація французької ініціативи щодо нових санкцій ЄС для боротьби з російською дезінформацією важлива - зустріч Зеленського з головою Нацзборів Франції

Президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Франції провів зустріч головою Національних зборів французького парламенту Яель Брон-Піве та керівниками парламентських комітетів.

Глава держави подякував за підтримку України з боку французького парламенту та всієї Франції.

"Реалізація ініціативи Франції щодо запровадження нового режиму санкцій ЄС для боротьби з російською дезінформацією та дестабілізацією Європи є важливою", - наголосив він на зустрічі.

Як повідомив Зеленський, він обговорив із французькими парламентаріями підготовку до Глобального саміту миру.

Окрему увагу під час переговорів було приділено євроінтеграційним пріоритетам України, зокрема очікуваному ухваленню переговорних рамок для фактичного початку переговорів щодо вступу нашої держави до ЄС.

Раніше в п'ятницю голова Національних зборів французького парламенту Яель Брон-Піве заявила, що Франція та її депутати не підуть на компроміси щодо дотримання міжнародного права і територіальної цілісності України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Румунські літаки були готові збити безпілотник, що залетів у країну, але він повернувся в Україну – міністр оборони

Внаслідок атаки російського дрона на Запоріжжі загинув чоловік, поранена жінка - ОВА

На Харківщині одна людина загинула, ще 5 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

Російський дрон атакував рятувальників під час гасіння пожежі на Дніпропетровщині - ДСНС

Фільм "Будинок "Слово". Нескінчений роман" Томенка став переможцем кінопремії "Золота Дзиґа"

Чернігівщина за добу зазнала 45 обстрілів, пошкоджено 23 населені пункти, вранці поранено двох мирних жителів

Сили оборони знищили 52 з 58 російських БПЛА – ПС ЗСУ

УЗ: ДСНС ліквідовує наслідки надзвичайної події на Київщині, поїзди курсують за зміненими маршрутами

Сили безпілотних систем підтвердили ураження другого за потужністю НПЗ РФ Киришинефтеоргсинтез"

Росіяни атакували селище у Пологівському районі Запорізької області, поранено 60-річного чоловіка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА