Інтерфакс-Україна
15:28 07.06.2024

На Київщині триває ліквідація пожежі на промисловому об'єкті після ворожої атаки, жертв і постраждалих немає - ОВА

1 хв читати
На Київщині триває ліквідація пожежі на промисловому об'єкті після ворожої атаки, жертв і постраждалих немає - ОВА

У Київській області на одному з промислових об'єктів триває ліквідація пожежі, яка виникла внаслідок повітряної атаки військ РФ минулої ночі, на значній ділянці пожежу вдалося загасити, повідомив начальник обласної військової адміністрації (ОВА) Руслан Кравченко.

"На місці події працюють пожежно-рятувальні підрозділи Київської області, міста Києва, "Укрзалізниці". Всього залучено понад 135 працівників та 42 одиниці техніки, зокрема робот для гасіння пожежі та два пожежні потяги", - написав він у телеграм-каналі в п'ятницю вдень.

"Жертв та постраждалих немає", - уточнив Кравченко.

За його словами, на значній ділянці пожежу вже вдалося загасити. При цьому Кравченко висловив подяку пожежно-рятувальним підрозділам за оперативну роботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канікули в Києві подовжили до 1 лютого, формат навчання визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

Кабмін забезпечить дітей з інвалідністю зарядними станціями та спростив встановлення СЕС

Фрагменти тіл, знайдені на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області, належать 6 людям - прокуратура

Кабмін ухвалив рішення щодо держпідтримки ОСББ та бізнесу - Свириденко

Літній чоловік постраждав унаслідок атаки ворожим FPV-дроном цивільного авто у Запорізькій області

Уряд надасть 10 тис портативних зарядних станцій для дітей з інвалідністю – Свириденко

Розвідка повідомляє, що росіяни готуються до нових ударів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА