Інтерфакс-Україна
20:51 08.06.2024

Зеленський заявив про наявність домовленостей із партнерами щодо додаткових систем ППО для України

1 хв читати
Зеленський заявив про наявність домовленостей із партнерами щодо додаткових систем ППО для України

Президент України Володимир Зеленський заявив про наявність домовленостей з партнерами щодо поставок додаткових систем ППО для України, частина з них прибуде швидше, решта - до осені.

"Уже є домовленості з партнерами щодо додаткових систем ППО для України, і деякі з цих рішень спрацюють більш оперативно, а частина - ближче до осені", - заявив президент у вечірньому відеозверненні.

Він подякував кожному лідеру, кожній державі, які дійсно практично в цьому підтримують Україну.

Також, за словами президента, уже майже підготовлені й нові безпекові угоди для України.

"Зараз ці місяці - час для стратегічних рішень. Травень розширив наші можливості на полі бою, зокрема, в далекобійності. Червень має дати посилення нашій дипломатії та стратегічним перспективам - усьому тому, що може наблизити справедливий мир і більше сили нашому українському суспільству. Це буде", - констатував він.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Генпрокурор призначив обирати керівника САП адвоката Шевчука, причетного до незаконної переправки ухилянтів за кордон – ЦПК

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

Україна виправила липневу помилку з НАБУ, партнерам варто виправити помилки щодо непоставки ракет – віцепрем’єр Качка

Радник британського прем'єра Павелл вважає, що війна РФ та України не закінчиться нічиєю перемогою, перемовини є ключовими

Кабмін передав від Мінкультури для Держкомтелерадіо бюджетні програми на понад 4 млрд грн

Бельгія не може конфіскувати заарештовані російські активи, адже Європа не веде війну з Росією – прем’єр-міністр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА