Інтерфакс-Україна
06:33 09.06.2024

У Чорному морі знаходиться один, в Азовському – три кораблі носія "Калібрів"

1 хв читати
У Чорному морі знаходиться один, в Азовському – три кораблі носія "Калібрів"

РФ вивела до Чорного моря один бойовий корабель – носій крилатих ракет "Калібр", а Азовському морі знаходиться три ракетоносці, загальний залп до 28 ракет, повідомляють Військово-морські сили ЗСУ в неділю вранці.

"Станом на 06:00 09.06.2024. У Чорному морі 1 ворожий корабель яких є носієм крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 4 ракет; в Азовському морі 7 ворожих кораблів, 3 з яких є носіями крилатих ракет "Калібр" до 24 ракет; у Середземному морі 3 ворожі кораблі, 2 з яких є носіями крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 12 ракет", - сказано в Телеграм-каналі ВМС ЗСУ.

Також повідомляється, що за добу, на користь РФ, прохід Керченською протокою здійснили: у Чорне море - 14 суден, з них 2 продовжили рух у напрямку протоки Босфор; в Азовське море – 3 судна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова СБУ: збільшення чисельності "Альфи" означає збільшення кількості знищеної ворожої техніки і живої сили ворога

Трамп і Венс у середу проведуть онлайн-зустріч з Зеленським - ЗМІ

Голова СБУ про Кримський міст: військової логістики там немає, це аварійна конструкція

Голова СБУ про курйози спецоперації "Павутина": хотіли раніше, але водії "зайшли в запій"

СБУ уразила понад 200 об'єктів у глибокому тилу РФ, є певні ноу-хау, які летять за 700 км - Малюк

Зеленський обговорив з еміром Катару дипломатичну ситуацію та можливості для реального закінчення війни

Топпосадовця Міноборони викрили на хабарі за будівництво житла для військових

МАГАТЕ заявляє про відсутність впливу диму на ЗАЕС на ядерну безпеку

Світові потрібне оновлене міжнародне гуманітарне право, нинішнє не захищає цивільних – Верещук

Спікери парламентів України та Чехії домовились про координацію дій для збереження територіальної цілісності та незалежності України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА