Інтерфакс-Україна
09:16 10.06.2024

Кожен власник зруйнованого житла за кілька тижнів зможе подати заяву до Реєстру збитків - виконавчий директор Реєстру

1 хв читати
Кожен власник зруйнованого житла за кілька тижнів зможе подати заяву до Реєстру збитків - виконавчий директор Реєстру

Виконавчий директор Реєстру збитків, заподіяних агресією РФ проти України, Маркіян Ключковський повідомив, що за кілька тижнів обмеження на подання заяв до Реєстру буде знято, і кожен власник зруйнованого житла зможе зареєструвати свою заяву в Реєстрі.

"На сьогодні до реєстру подано близько 3,5 тисяч заяв. Це цифра, яку необхідно розглядати в контексті того, що зараз заяви можуть подавати лише ті, хто раніше подавав заяви через програму "Дія. Відновлення", чиї дані внесені до реєстрів пошкодженого та знищеного майна.

Він повідомив, що за "два-три тижні це обмеження буде знято, і заяву зможе подати кожен власник зруйнованого житла в Україні, незалежно від того, де це житло знаходиться".

Тобто, за його словами, нині пул заявників становить близько 70 тис., а коли обмеження буде знято, то він становитиме від 300 тис. до 600 тис. осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польща надала Україні 46 пакетів військової допомоги з 2022 року

Глава МЗС Польщі не підтвердив, що російські дрони намагалися атакувати логістичний центр у Жешуві

Зеленський обговорив з головою МЗС Великої Британії посилення ППО та далекобійні можливості України

На Ставці буде обговорюватись забезпечення армії боєприпасами та захист критичної інфраструктури – Умєров

Гуманітарний комітет Ради підтримав правку про фінансування Держкіно не менше ніж 0,2% видатків держбюджету за попередній рік

Підозрюваний у вбивстві Чарлі Кірка зізнався батькові у скоєнні злочину, той про це повідомив — ЗМІ

Зеленський закликав знайти спосіб вплинути на Китай, щоб вони застосували свій вплив на РФ для закінчення війни

Для знищення 800 російських шахедів необхідно 1600 українських перехоплювачів – Зеленський

РФ не може окупувати схід України, тому це не може бути розмінною монетою – Зеленський

Слідство у справі про вбивство активіста Ганула в Одесі завершено – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА