Інтерфакс-Україна
00:17 11.06.2024

Зеленський прибув із візитом до Німеччини для участі в конференції з відновлення України та переговорів із Шольцом

1 хв читати
Зеленський прибув із візитом до Німеччини для участі в конференції з відновлення України та переговорів із Шольцом

Президент України Володимир Зеленський у ніч проти вівторка прибув із робочим візитом до Німеччини для участі в конференції з відновлення України "URC-2024" і перемовин із федеральним канцлером Олафом Шольцом.

"Конференція “URC-2024” об'єднає уряди, десять з яких - на рівні прем'єр-міністрів, компанії та організації для допомоги Україні. В умовах російського повітряного терору термінові рішення для української енергетики будуть нашим основним пріоритетом", - написав Зеленський у своєму Телеграм-каналі.

Президент України також повідомив, що має намір обговорити з федеральним канцлером подальшу оборонну підтримку, розвиток української системи ППО, спільне виробництво озброєнь.

Крім того, за словами Зеленського, з німецькою стороною будуть скоординовані позиції напередодні Саміту миру, Саміту Європейської ради та Саміту НАТО.

"Також зустрінуся з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром і президентом Бундестагу Бербель Бас, відвідаю військову базу, де проходять навчання наші військові", - написав глава держави.

Днем раніше президент України повідомив про підготовку нових домовленостей з європейськими партнерами у сфері підтримки України, зокрема, за його словами, такий договір готується саме з Німеччиною.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та європейські лідери заявляють про використання всієї вартості заморожених суверенних активів РФ для допомоги Україні

Ексдиректору "Молодого театру" у Києві повідомлено про підозру у сексуальному насильстві щодо студенток - прокуратура

У Костянтинівці загинула цивільна людина через ворожі обстріли минулої доби

Чоловіка, що стріляв в Фіцо, засуджено до 21 року ув'язнення – ЗМІ

Російські дрони наразі не дозволяють проводити роботи з повернення е/е Чернігову та півночі області – заява Міненерго

Постпреди країн ЄС погодили пропозицію щодо надання Києву кредиту за рахунок заморожених активів РФ – ЗМІ

"Укренерго" анонсувало обмеження потужності для промспоживачів з 16:00 до 20:00 по всій країні, знеструмлено Чернігів

В Києві судитимуть експрацівника прокуратури, який в нетверезому стані скоїв смертельну ДТП

Російські війська просунулися поблизу Малинівки, Полтавки та Калинівського – DeepState

Глава МВС: координуємо дії екстрених служб на Чернігівщині, щоб повернути світло після ворожих обстрілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА