Інтерфакс-Україна
07:44 12.06.2024

У Київській області після ворожої атаки одна людина постраждала, виникли пожежі, є пошкодження

1 хв читати
У Київській області після ворожої атаки одна людина постраждала, виникли пожежі, є пошкодження

У Київській області внаслідок нічної ракетної атаки одна людина дістала поранення, виникли пожежі на промисловому об'єкті та складському приміщенні, пошкоджено приватний будинок, АЗС і гараж, повідомив начальник обласної військової адміністрації (ОВА) Руслан Кравченко.

"Цієї ночі ворог атакував регіон ракетами та БПЛА. Тривога тривала майже дві години У регіоні активно працювали сили протиповітряної оборони. Влучань в об'єкти житлової або критичної інфраструктури не зафіксовано. Унаслідок падіння уламків одна людина дістала поранення - різану рану ноги. Медичну допомогу надано на місці. Від госпіталізації потерпілий відмовився", - написав він у телеграм-каналі в середу вранці.

Кравченко повідомив, що станом на 7:00 через падіння уламків зафіксовано пошкодження низки об'єктів у двох районах області.

"Зокрема, в одному з районів сталася пожежа на промисловому обʼєкті. Наразі до ліквідації пожежі залучені пожежно-рятувальні підрозділи Київської області, міста Києва, Укрзалізниці. Всього залучено понад 105 осіб та 30 одиниць техніки. Через падіння уламків також пошкоджено приватний будинок, АЗС, гараж. В іншому районі – загорілося складське приміщення. Всі служби працюють на місцях, ліквідовуючи та фіксуючи наслідки атаки. Робота триває", - поінформував голова ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА