Інтерфакс-Україна
13:32 12.06.2024

Росіяни, ймовірно, домоглися обмеженого прориву до східного передмістя Часового Яру - британська розвідка

1 хв читати

Сухопутні війська Росії, ймовірно, домоглися обмеженого прориву до східного передмістя міста Часового Яру, розташованого приблизно за 8 км на захід від Бахмута на сході України, повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

"Вони також, імовірно, взяли під свій контроль Іванівське, село на південний схід від Часового Яру. Повідомляється, що в міських районах тривають запеклі бої, при цьому Збройні сили України протистоять наступу сухопутних військ РФ. Російські війська, найімовірніше, залишаться на східному боці каналу, який проходить через місто, що являє собою перешкоду для їх просування", - зазначено в повідомленні в соцмережі Х у середу.

Досить імовірно, вважають у міністерстві, що сухопутні війська РФ використовують спішену піхоту для зачистки передмість і що рівень втрат серед росіян високий. ЗСУ також повідомляють про артилерійський напад на місто із застосуванням термобаричних боєприпасів.

"Часів Яр, імовірно, представляє цінність для Росії через своє стратегічне положення на плато, а також через його історичне використання як логістичного вузла для ЗСУ", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі дні стануть теплішими, очікуються короткочасні дощі з грозами

У програмі гаазького саміту НАТО з’явилися нові заходи: один із Зеленським, другий – з ІР4

Головний рабин України про удари США по Ірану: Цей день увійде в історію падіння зла у світі

Прем'єр та голова Міноборони Британії відзначили зменшення загроз світовій безпеці після ударів США по Ірану

Завальський підтримував Вєрку Сердючку в мовному скандалі, робив компліменти Азарову за моду на українську і критикував мовні штрафи

Сили оборони знешкодили вночі 28 з 47 ворожих дронів, в 7 місцях зафіксовані влучання

Кандидат на мовного омбудсмена Завальський: Мене обливають брудом лише тому, що я публічно висловив готовність допомогти державі

Двоє загиблих і щонайменше 13 постраждалих внаслідок ворожих ударів по Донецькій області

Головнокомандувач ЗСУ: Ми не будемо залишатися лише в глухій обороні

Сирський: Всі наші ТЦК повинні змінитися

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА