Інтерфакс-Україна
13:52 12.06.2024

В окупованому Криму вночі знищено 2 радари російських ЗРК - Генштаб ЗСУ

1 хв читати

 Сили оборони України в ніч на середу знову атакували російські зенітні ракетні комплекси, які загарбники розгорнули на українському півострові Крим, повідомляється в телеграм-каналі Генерального штабу Збройних сил України.

"Цього разу завдано групового ракетного удару по одному ворожому зенітному ракетному дивізіону С-300 поблизу Бельбека, а також двох зенітних ракетних дивізіонах С-400 поблизу Бельбека та Севастополя. Підтверджено влучання в районах цілей. Зокрема, за результатами ураження знищено два радари комплексів С-300 та С-400. Щодо третього радара інформація уточнюється", - йдеться в повідомленні.

Крім того, зафіксовано детонування боєкомплектів у всіх трьох районах розміщення зенітних російських ракетних дивізіонів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поблизу Добропілля активно здійснюється просування військ РФ

Мерц перед зустріччю Трампа-Путіна збирає лідерів України, Франції, Великої Британії, Польщі, Італії, Фінляндії, ЄС

Каллас: Трансатлантична єдність, підтримка України та тиск на РФ – ось як ми завершимо цю війну

Заступник начальника управління карного розшуку Харківщини намагався вивезти ухилянтів на службовому авто, проводиться службове розслідування

Кількість постраждалих внаслідок удару по Запоріжжю зросла до 23, контузію отримала дитина

Без чітких гарантій безпеки будь-які інші домовленості лише дадуть Росії можливість поновити свої сили

Міноборони запускає прямі закупівлі пікапів та квадроциклів для потреб бойових підрозділів ЗСУ

Трамп заявив про намір організувати зустріч Зеленського з Путіним

Трамп заявив, що його непокоїть необхідність конституційного схвалення Україною "обміну територіями"

Трамп: Спробуємо повернути частину окупованої території Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА