14:07 12.06.2024

НАЗК має перевірити понад 2 млн декларацій і 22 тис. звітів за політпартіями, попри недостатній ресурс агентства

1 хв читати
НАЗК має перевірити понад 2 млн декларацій і 22 тис. звітів за політпартіями, попри недостатній ресурс агентства

Проблемою Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) на сьогодні є недостатність ресурсу для повноцінної перевірки декларацій, звітів політичних партій і проведення спеціальних перевірок, зазначає голова НАЗК Віктор Павлущик.

"Нам необхідно впоратися десь із 2 млн декларацій у трьох різних видах, необхідно перевірити відповідно до логічного, арифметичного контролю, з позиції оцінки ризиків", - сказав Павлущик на Конференції з відновлення України (URC2024) у Берліні в середу.

Він також зазначив, що НАЗК необхідно перевірити впродовж 3,5 років понад 22 тисячі звітів щодо політичних партій. "Це теж проблема", - сказав він.

За його словами, викликом для агентства є і проведення тисяч спеціальних перевірок. "Це хороший приклад того, де ми можемо запобігти корупції. Але велика проблема - ресурси для всього цього", - додав голова НАЗК.

Проте, за словами Павлущика, НАЗК за допомогою міжнародних партнерів докладе максимум зусиль для виконання цих завдань. "Зробимо все, що зможемо, щоб оптимізувати нашу роботу", - запевнив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна відмовилася від участі в засіданні Радбезу ООН під головуванням РФ

Продаж активів lifecell не заборонено законом про санкції - АМКУ

Стефанчук: Я не знаю країни, яка б під час війни проводила демобілізацію

Кулеба: у Китаї був чіткий сигнал, що він розглядає двосторонні відносини з Україною поза контекстом будь-яких процесів, що відбуваються, поза контекстом їхніх відносин із РФ

Кулеба: ми отримали чіткий сигнал, що Китай не шукає «тимчасових рішень», а працює на стале вирішення проблеми розпочатої РФ війни проти України

Проведення виборів під час війни малоймовірне - Стефанчук

Кількість поранених у Пристіні зросла до трьох, ще три мирних жителі постраждали внаслідок обстрілів інших населених пунктів Харківщини

Зеленський заявив, що раніше збиткові держпідприємства сьогодні дають до бюджету десятки мільярдів гривень

Зеленський про виробництво ракет: Маємо вже не просто потенціал і результати, а зростаюче постачання для Сил оборони

Зеленський: В оборонному секторі почали реально працювати іноземні інвестиції, є хороші результати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА