Інтерфакс-Україна
17:10 13.06.2024

ДБР викрило столичного прокурора на привласненні 4,2 млн грн, які були речовими доказами

1 хв читати
ДБР викрило столичного прокурора на привласненні 4,2 млн грн, які були речовими доказами

Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) повідомили про підозру прокурору однієї з районних окружних прокуратур Києва, який привласнив 4 млн 242 тис. грн у різній валюті, вилучені під час слідчих дій.

"У серпні 2023 року прокурор здійснював нагляд у кримінальному провадженні щодо приватного підприємства. Під час обшуків він вилучив у комерсанта 4 млн 242 тис. у різній валюті в гривневому еквіваленті. Однак замість передачі грошей на належне збереження, прокурор забрав їх собі. Після цього він перестав ходити на роботу та не з’являвся за адресою, зазначеною як фактичне місце проживання", - повідомляється на сайті ДБР у четвер.

Фігуранта підозрюють у зловживанні службовим становищем при заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Йому обрано запобіжний захід у формі особистого зобов'язання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атака РФ на Львівщину цієї ночі була наймасштабнішою з початку повномасштабного вторгнення – глава ОВА

Росія в ніч на неділю завдала удару 496 дронами та 53 ракетами – Повітряні сили

Технічний збій на митниці Польщі у неділю ускладнив рух вантажного транспорту через кордон

Росія здійснила чергову масовану комбіновану атаку на газову інфраструктуру – "Нафтогаз України"

"Укренерго" називає фейком інформацію про нібито очікувані екстрені відключення електроенергії по всій Україні

В Україні в наступні дві доби невеликі дощі, вранці місцями туман

Кількість постраждалих на Львівщині зросла до 6-ти – поліція

В Івано-Франківській області в результаті обстрілу є постраждалий

Зеленський про комбіновану атаку РФ: Потрібно більше засобів ППО

Окупанти за добу втратили 870 осіб та 35 од. спецтехніки - Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА