Інтерфакс-Україна
21:15 13.06.2024

Рух на "синій" лінії київського метро частково перекрито через падіння пасажирки під поїзд

1 хв читати
Рух на "синій" лінії київського метро частково перекрито через падіння пасажирки під поїзд

Пасажирка київського метрополітену потрапила під потяг на станції "Контрактова площа", у зв'язку з чим рух Оболонсько-Теремківською (М2, "синьою") лінією київської підземки частково перекрито.

"Станції "Поштова площа", "Контрактова площа", "Почайна" і "Тараса Шевченка" закриті на вхід для пасажирів. Рух поїздів на лінії організовано від станції "Либідська" до станції "Майдан Незалежності" та від станції "Оболонь" до станції "Героїв Дніпра", - повідомляється в телеграм-каналі Київської міської державної адміністрації в четвер.

Про зміни та відновлення руху буде повідомлено додатково.

Про стан жінки, яка потрапила під поїзд, не повідомляють. "На місце події викликано медиків і правоохоронців", - ідеться в повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Унаслідок атаки БПЛА на Полтавщину пошкоджено складські приміщення - заступник начальника Полтавської ОВА

США дозволили ще шість тижнів документувати Conflict Observatory депортацію українських дітей – ЗМІ

Короля Великобританії було госпіталізовано через побічні ефекти лікування раку – ЗМІ

Радник президента України закликав Путіна "задіяти мозок", щоб усвідомити шляхи до миру

МАГАТЕ запросила доступ для перевірки інформації про пошкодження дизельного резервуара на ЗАЕС

Французькі прокурори запросили сім років в'язниці для Саркозі у справі про незаконне фінансування передвиборчої кампанії

Українська делегація провела низку зустрічей у Великій Британії в межах ініціативи Bring Kids Back UA

В Києві через аварію на кабельних лініях без світла залишається 73 будинки - ДТЕК

Голова МЗС Естонії вручив голові МЗС Німеччини Хрест за заслуги на знак її відданості Україні та НАТО

Нідерланди прискорять надання фінансової допомоги України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА