Інтерфакс-Україна
21:30 13.06.2024

Рух на "синій" лінії київського метро відновлено після інциденту з падінням пасажирки під поїзд - КМДА

1 хв читати
Рух на "синій" лінії київського метро відновлено після інциденту з падінням пасажирки під поїзд - КМДА

Рух Оболонсько-Теремківською (М2, "синьою") лінією київського метрополітену відновлено після інциденту з потраплянням пасажирки під поїзд на станції "Контрактова площа".

"Рух поїздів синьою лінією відновлено Обставини інциденту з'ясовують правоохоронні органи", - повідомляється в телеграм-каналі Київської міської державної адміністрації в четвер.

Раніше через падіння жінки під потяг станції "Поштова площа", "Контрактова площа", "Почайна" і "Тараса Шевченка" було закрито на вхід для пасажирів, а рух поїздів на лінії було організовано від станції "Либідська" до станції "Майдан Незалежності" і від станції "Оболонь" до станції "Героїв Дніпра". Про стан жінки, яка потрапила під поїзд, не повідомляють. На місце події було викликано медиків і правоохоронців.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До п’яти загиблих і восьми поранених збільшилась кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя

В Одесі внаслідок ворожої атаки пошкоджено житловий будинок і підприємство, постраждало четверо людей – МВА

Індійський НПЗ припиняє переробку російської нафти через санкції США - ЗМІ

Ворог втратив 83 особи на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 161 ворожу атаку - Генштаб

ЄС оголосив конкурс проєктних пропозицій для підтримки громадянського суспільства в Україні на 17 млн євро

В Радбезі ООН Україна заявила про готовність працювати над планом миру, але з принциповою позицією щодо територій

Качка очолить українську делегацію до Ізраїлю для розвитку економічного співробітництва - ЗМІ

Мережко після зустрічі фракції "Слуга народу" з президентом: якихось змін не очікується

США розраховують, що Зеленський погодиться на мирний план до 27 листопада - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА