Інтерфакс-Україна
09:48 14.06.2024

Ворожий дрон атакував автобус на Сумщині, попередньо поранено трьох жінок - ОВА

1 хв читати

В Есманській громаді Сумської області російські окупанти атакували FPV-дроном соціальний автобус, у якому перебували понад 20 осіб, попередньо поранень дістали три жінки, повідомляє обласна військова адміністрація.

"14 червня уранці росіяни, застосувавши FPV-дрон, обстріляли соціальний автобус в Есманській громаді Шосткинського району. В автобусі перебували понад 20 осіб. Попередньо, троє жінок дістали поранень різного ступеня тяжкості. Постраждалим надано медичну допомогу", - йдеться в повідомленні, розміщеному в телеграм-каналі в п'ятницю.

Усіх пасажирів автобуса евакуювали.

Наслідки ворожої атаки уточнюють.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Викрадених українських дітей утримували на мінімум 210 об'єктах в РФ та на окупованих територіях - HRL

В Куп'янську досі лишаються близько 800 жителів, влада закликає їх евакуюватися

Три чверті українців вірять у перемогу за належного постачання зброї та санкцій проти РФ – соцопитування

Синоптики попереджають про сильні дощі з вітром в Україні у середу та четвер

Питання більших обмежень для російськомовних книг потребує детального опрацювання - Свириденко

Роботи з будівництва 4ї лінії метро в Києві почнуться після будівництва з’їзду з нового Подільского мосту – КМДА

Суд схвалив екстрадицію звинувачуваного у підриві Північного потоку Кузнєцова, адвокат подав апеляцію

Шість рідкісних стародруків, датованих XVII і XVIII століттями, вперше покажуть на інтерактивній виставці Ukraine WOW у Києві

Нову систему сплати туристичного збору для паломників запустили в Умані

Логістичний центр "Епіцентр" на Київщині постраждав внаслідок удару дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА