Інтерфакс-Україна
11:21 14.06.2024

Прикордонники в Одеській області затримали вантажівку з 41 порушником кордону

1 хв читати
Прикордонники в Одеській області затримали вантажівку з 41 порушником кордону

Прикордонники Одеської області ввечері в четвер затримали вантажівку, у причепі якої виявили 41 особу, у такий спосіб вони намагалися дістатися до кордону з Молдовою, повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

"Прикордонники на Одещині зупинили фуру з 41 "пасажиром". Водій зерновозу перевозив зовсім не зерно, а групу порушників до кордону. "Туристами" виявилися представники 12 різних регіонів країни", - йдеться в повідомленні Держприкордонслужби в п'ятницю.

Повідомляється, що на порушників складено адміністративні протоколи, а що стосується двох фігурантів, причетних до організації незаконного переправлення, їм загрожує кримінальна відповідальність.

Як уточнив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі телемарафону, транспортний засіб зупинили за декілька кілометрів від кордону. "Надалі, найімовірніше, ця група могла б поділитися на дрібніші. Або злочинні організатори придумували б якийсь інший спосіб, щоб перемістити їх через кордон у напрямку Молдови".

За словами Демченка, спроби незаконного перетину кордону тривають щодня, і організатори стають зухвалішими. "Ми затримуємо таких осіб. Не варто їх називати ухилянтами, вони насамперед є порушниками державного кордону, тому що частина з них може навіть не підпадати під категорію мобілізації, маючи вік менше ніж 25 років".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних загинуло внаслідок ударів російських fpv-дронів по селах Харківської області

Людину поранено через ворожу атаку на Суми, пошкоджено критичну інфраструктуру – ОВА

Посадовці приватної компанії підозрюються у привласненні 15 млн грн під час продажу запчастин до бронетехніки

Київ утримує статус найстабільнішої локації для розвитку інвестиційних орендних проєктів - думка

"Ліси України" відтермінувало оплату за придбану продукцію пошкодженому обстрілом "ЕІМО" у Самборі

В Україні в суботу майже без опадів, у неділю на заході та півдні – невеликі дощі, вночі та вранці – туман

Відсутність належного обліку об’єктів інтелектуальної власності стримує розвиток оборонсектору – думка

У Болгарії буде побудовано завод флоат-скла потужністю 800 т на добу, орієнтований на поставки в Україну

McDonald’s Україна відкрив дев’ятий новий ресторан у 2025 році

Проведені обшуки у керівника ОП, про підозру жодній особі не повідомляли – джерело в антикорупційних органах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА