Інтерфакс-Україна
12:27 14.06.2024

В Україну повернули тіла 254 загиблих захисників - Координаційний штаб

1 хв читати
В Україну повернули тіла 254 загиблих захисників - Координаційний штаб

За підсумками репатріаційних заходів до України повернули 254 полеглих захисників, повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

"За результатами репатріаційних заходів в Україну повернули 254 полеглих оборонців. Зокрема, вдалося репатріювати тіла 221 захисника, що воював на донецькому напрямку, 25 полеглих воїнів на запорізькому напрямку, чотирьох полеглих оборонців з луганського напрямку та чотирьох загиблих воїнів, тіла яких передані з моргів на території рф", - ідеться в повідомленні Коордштабу в телеграм-каналі в п'ятницю.

Репатріація тіл відбулася за сприяння Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Мінреінтеграції, Уповноваженого зі зниклих безвісти у співпраці з Об’єднаним центром при СБУ, ЦВС ЗСУ, іншими силовими структурами, відомствами та міжнародними організаціями.

Зазначається, що ЗСУ перевезуть репатрійовані тіла та останки до визначених державних установ. Представники правоохоронних органів та судово-медичні експерти встановлять особи загиблих. Після ідентифікації тіла наших оборонців передадуть родинам для гідного поховання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адвокати Небесної сотні закликають Зеленського та Раду скасувати закон щодо НАБУ/САП - заява

Комітет Палати представників США з фінансових послуг підтримав законопроєкт про санкції проти банків РФ

Підпалювачка, яка виконувала замовлення РФ у Харкові, отримала 15 років тюрми

Уряд оприлюднив постанову про об`єднання Мінекономіки, Міндовкілля і Міагрополітики, їх повноваження викладено на 80 сторінках

Харків’янка, яка на замовлення російських спецслужб вчиняла підпали у місті, засуджена до 15 років в'язниці

Генпрокурор: Якщо вам допоможе - можу розписатися кров’ю, що не зловживатиму повноваженнями

На Херсонщині в результаті обстрілів троє загиблих, дев’ять людей поранені – прокуратура

В печерах Лаври відбулася молитва предстоятеля ПЦУ Епіфанія - в.о. гендиректора

Україна може не отримати анонсовані Трампом Patriot до весни 2026 року – ЗМІ

Українська делегація прибула до Стамбула

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА