Інтерфакс-Україна
04:45 15.06.2024

Верховний Суд визнав нинішній склад Держкіно нелегітимним

1 хв читати
Верховний Суд визнав нинішній склад Держкіно нелегітимним

Верховний Суд визнав нинішній склад Ради з підтримки кіно нелегітимним, тепер Держкіно має провести конкурс, щоб обрати новий склад ради, повідомила адвокатка Денисюк.

Як повідомляє у п'ятницю Суспільне, у березні 2023 року Кабмін продовжив повноваження ради за заявою Держкіно, в якій йдеться про те, що вони не можуть провести конкурс через воєнний стан.

Національна спілка кінематографістів оскаржила це рішення – спочатку суд підтвердив позов і визнав діяльність ради незаконною. Проте пізніше Верховний суд призупинив це рішення, а Держкіно провело пітчинг, після якого мав розподілити рекордні майже 590 млн гривень.

За словами Денисюк, тепер Держкіно має оголосити новий конкурс на розподіл бюджетних коштів, і гроші, які зараз намагається розділити інституція, "не будуть використані неповноважним органом".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА