16:04 15.06.2024

Єрмак: комюніке Саміту миру буде відкритим, країни зможуть приєднатися до нього, офіційно заявивши про свою позицію

1 хв читати
Єрмак: комюніке Саміту миру буде відкритим, країни зможуть приєднатися до нього, офіційно заявивши про свою позицію

Глобальних питань щодо узгодження фінального тексту комюніке з усіма учасниками Саміту миру немає, саме комюніке буде відкритим, що дасть змогу іншим країнам долучитися до нього, офіційно заявивши про свою позицію, зазначає керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

"Чітка позиція щодо комюніке: воно є, воно розповсюджене між учасниками... Ми очікуємо, що більшість країн приєднаються до нього. Воно буде відкритим", - сказав Єрмак в ефірі Національного телемарафону в суботу.

Він пояснив, що відкритий формат комюніке означатиме можливість приєднання до нього країн, які не приїхали на Саміт миру. Єрмак нагадав, що 143 країни світу засудили російську агресію проти України.

Єрмак пояснив, що інші країни зможуть згодом приєднатися до комюніке без будь-яких підписів, "відкрито, офіційно заявляючи про свою позицію".

Відповідаючи на уточнювальне запитання про те, чи означає це, що проблем з узгодженням фінального тексту комюніке з усіма учасниками Саміту немає, керівник Офісу президента сказав: "Ми дуже скоро побачимо перелік країн, які приєдналися до цього комюніке. Але в таких процесах завжди до останньої хвилини є певні узгодження, хтось щось запитує, комусь щось треба роз'яснити. Глобальних питань немає, тому що в нас абсолютно чітка позиція".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна відмовилася від участі в засіданні Радбезу ООН під головуванням РФ

Продаж активів lifecell не заборонено законом про санкції - АМКУ

Стефанчук: Я не знаю країни, яка б під час війни проводила демобілізацію

Кулеба: у Китаї був чіткий сигнал, що він розглядає двосторонні відносини з Україною поза контекстом будь-яких процесів, що відбуваються, поза контекстом їхніх відносин із РФ

Кулеба: ми отримали чіткий сигнал, що Китай не шукає «тимчасових рішень», а працює на стале вирішення проблеми розпочатої РФ війни проти України

Проведення виборів під час війни малоймовірне - Стефанчук

Кількість поранених у Пристіні зросла до трьох, ще три мирних жителі постраждали внаслідок обстрілів інших населених пунктів Харківщини

Зеленський заявив, що раніше збиткові держпідприємства сьогодні дають до бюджету десятки мільярдів гривень

Зеленський про виробництво ракет: Маємо вже не просто потенціал і результати, а зростаюче постачання для Сил оборони

Зеленський: В оборонному секторі почали реально працювати іноземні інвестиції, є хороші результати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА