Інтерфакс-Україна
14:47 16.06.2024

Вселенський патріарх Варфоломій: Мовчати перед жорстокістю війни - ганьба, ми всі за справедливий і міцний мир у суверенній Україні

1 хв читати
Вселенський патріарх Варфоломій: Мовчати перед жорстокістю війни - ганьба, ми всі за справедливий і міцний мир у суверенній Україні

Вселенський патріарх Варфоломій назвав своєю місією захищати та зміцнювати мир, зокрема в Україні.

"Війна завжди руйнівна. Мовчати перед жорстокістю війни - ганьба. Наш обов'язок і місія - захищати та зміцнювати мир. Блаженні миротворці", - сказав патріарх Варфоломій на другому пленарному засіданні в рамках Глобального саміту миру в Швейцарії в неділю.

Він зазначив, що рушійною силою саміту став акцент і сила діалогу, що містить культурні, але насамперед релігійні й духовні аспекти.

"Ми всі тут за справедливий і міцний мир у суверенній Україні. Дай Бог спокою всім, хто трагічно загинув, і дай сил усім, хто захищає мир", - резюмував патріарх.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна і Канада обговорили питання підтримки ветеранів та посилення санкційного тиску на РФ - Свириденко

Масована атака РФ на Сумщину триває майже добу, зафіксовані влучання в Сумській і Роменській громадах

Німеччина підтримує надання Україні гарантій безпеки, наближених до рівня членства в НАТО

Сибіга про допис Сіярто: Енергетична безпека Угорщини у ваших власних руках

Голова МЗС Словаччини: Україна шкодить своїм інтересам, адже ризикує залишитися без пального

Через ракетний удар РФ знеструмлено населені пункти Сумського району – ОВА

На Дніпропетровщині поліція застрелила чоловіка, який з ножем напав на людей, рятувальників і правоохоронців

У Києві в понеділок запровадять тимчасові обмеження руху через візит іноземних делегацій

Зеленський ознайомився з новітніми українськими розробками та обговорив оборонну співпрацю з партнерами

Велика Британія продовжує програму підготовки українських військових за Interflex до кінця 2026 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА