22:57 18.06.2024

Новим ректором НТУУ "КПІ" обрано Анатолія Мельниченка

1 хв читати

За підсумками другого туру на виборах ректора "Київського політехнічного інституту" (НТУУ "КПІ") переможцем став 44-річний проректор з навчальної роботи Анатолій Мельниченко, повідомляє прес-служба університету.

"Відбувся другий тур виборів ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського. За результатами виборів ректором обрано Мельниченка Анатолія Анатолійовича. Вітаємо Анатолія Анатолійовича!", - йдеться у повідомленні.

Згідно з даними на сайті університету, у голосуванні взяли участь 2318 осіб, або 72,30% від загальної кількості виборців. Визнано недійсними – 11 бюлетенів, або 0,34% від загальної кількості бюлетенів (0,47% від кількості виданих бюлетенів).

"Результати голосування щодо кожного з кандидатів: Жученко Олексій Анатолійович - 945 осіб, або 29,48% від загальної кількості виборців (40,77% від тих, хто взяв участь у голосуванні). Мельниченко Анатолій Анатолійович - 1 256 осіб, або 39,18% від загальної кількості виборців (54,18% від тих, хто взяв участь у голосуванні)", - сказано в повідомленні.

Тим часом, не підтримали жодного з кандидатів - 106 осіб, або 3,31% від загальної кількості виборців (4,57% від тих, хто взяв участь у голосуванні).

Анатолій Мельниченко – проректор з навчальної роботи КПІ, кандидат філософських наук, професор кафедри теорії та практики управління.

Він має 21 рік управлінського досвіду та займався координацією проектів підготовки кадрів для сектору оборони.

Попередник Мельниченка Михайло Згуровський був на посаді ректора 32 роки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Війська РФ увечері обстріляли Херсон, троє поранених

Раді пропонують відкликати Безуглу з посади заступниці голови комітету з нацбезпеки

Жовква: Наступні п'ять років - це вікно можливостей, яке Україна та ЄС мають використати дуже мудро

До Києва прибула Консультаційна група високого рівня з питань вступу України до ЄС

Угорщина продовжує блокувати виплату чергового траншу до Європейського мирного фонду для України - Боррель

Боррель: Діяльність Орбана проти політики ЄС має наслідки - я прийняв рішення провести наступне неформальне засідання не в Будапешті, а в Брюсселі

Ворог завдав ракетного удару по Одещині, пошкоджена адмінбудівля приватного підприємства, склади, цивільні автомобілі

Буданов про вбивство Фаріон: Ми не маємо права терпіти подібні злочини і продовжимо захищати Україну як на фронті, так і всередині нашої держави

Підозрювані у заволодінні майже 100 млн грн під час будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива "Енергоатому" постануть перед судом - САП

Кількість бронювань у "Дії" перевищила 34 тис. менше ніж за тиждень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА