12:19 19.06.2024

Шмигаль доручив міністерствам активніше працювати в питаннях безбар'єрності з регіонами й місцевою владою

1 хв читати
Шмигаль доручив міністерствам активніше працювати в питаннях безбар'єрності з регіонами й місцевою владою

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив міністерствам активніше працювати в питаннях безбар'єрності з регіонами й місцевою владою.

"Україна продовжує послідовний курс створення безбар'єрного середовища для всіх громадян. За останні кілька років ми суттєво просунулися в питаннях формування політик, які стосуються безбар'єрності та інклюзивності", - написав Шмигаль у телеграм-каналі за результатами наради щодо безбар'єрності за участю першої леді України Олени Зеленської.

За словами прем'єра, в Україні оновлено будівельні норми, які вже застосовують під час реалізації проєктів відбудови, затверджено план заходів щодо реформування медико-соціальної експертизи, запроваджується міжнародна класифікація функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров'я.

Крім того, він зазначив, що в Україні впроваджують сучасні стандарти доступності цифрових послуг, компенсації бізнесу за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю, діють послуги з навчання та перекваліфікації.

Серед іншого ветеранський бізнес має більше можливостей для свого розвитку, триває робота над комплексною системою реабілітації для різних груп населення, змінюються підходи до облаштування укриттів, щоб вони були доступні для всіх.

"Важливо продовжувати активну роботу у формуванні політик, реалізації нових проєктів і доступної комунікації про них. Дав завдання міністерствам активніше працювати в цьому напрямку з регіонами та місцевою владою", - підсумував Шмигаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна відмовилася від участі в засіданні Радбезу ООН під головуванням РФ

Продаж активів lifecell не заборонено законом про санкції - АМКУ

Стефанчук: Я не знаю країни, яка б під час війни проводила демобілізацію

Кулеба: у Китаї був чіткий сигнал, що він розглядає двосторонні відносини з Україною поза контекстом будь-яких процесів, що відбуваються, поза контекстом їхніх відносин із РФ

Кулеба: ми отримали чіткий сигнал, що Китай не шукає «тимчасових рішень», а працює на стале вирішення проблеми розпочатої РФ війни проти України

Проведення виборів під час війни малоймовірне - Стефанчук

Кількість поранених у Пристіні зросла до трьох, ще три мирних жителі постраждали внаслідок обстрілів інших населених пунктів Харківщини

Зеленський заявив, що раніше збиткові держпідприємства сьогодні дають до бюджету десятки мільярдів гривень

Зеленський про виробництво ракет: Маємо вже не просто потенціал і результати, а зростаюче постачання для Сил оборони

Зеленський: В оборонному секторі почали реально працювати іноземні інвестиції, є хороші результати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА