Інтерфакс-Україна
23:32 19.06.2024

Війська РФ нанесли по території України три ракетні та 38 авіаудари із застосуванням 55 УАБів – Генштаб

1 хв читати
Війська РФ нанесли по території України три ракетні та 38 авіаудари із застосуванням 55 УАБів – Генштаб

Російські загарбники завдали території України трьох ракетних та 38 авіаційних ударів із застосуванням 55 керованих авіабомб, також задіяли 533 дрона-камікадзе, повідомляє Генштаб Збройних сил України в оперативній інформації про російське вторгнення станом на 22.00.

Водночас, інформує Генштаб, ворог здійснив понад 2900 обстрілів за позиціями наших військ та населеними пунктами зі ствольної та реактивної артилерії, мінометів, стрілецької зброї та озброєння бойових машин.

Водночас українська авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони вразили 13 районів зосередження особового складу та три пункти управління противника.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан домовився з Ердоганом щодо продовження постачання російського газу до Угорщини - ЗМІ

9 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Італія надасть Україні 30 млн євро на будівництво нового корпусу дитячої лікарні на Одещині

Шмигаль: зміцнення оборонпрому України посилює безпеку Європи

Кошта і Ляєн підтвердили Зеленському непохитну підтримку на тлі мирних перемовин

Мінкульт засудив побиття артистів ансамблю "Гуцулія" на Львівщині

Трамп розкритикував обсяги фіндопомоги, наданої Україні адміністрацією Байдена, та заявив, що прагне припинення людських жертв

У Тернополі вже 38 жертв російської атаки 19 листопада, з них 8 дітей - поліція

Зеленський повідомив Рютте, Кошту та фон дер Ляєн про результати перемовин зі США

Глави МЗС України та Бельгії обговорили військову допомогу Україні, зокрема заплановану передачу F-16

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА