Інтерфакс-Україна
02:13 20.06.2024

РФ атакує кількома групами "Шахедів", у низці областей оголошено ракетну небезпеку

1 хв читати
РФ атакує кількома групами "Шахедів", у низці областей оголошено ракетну небезпеку

Війська РФ атакують кількома групами "Шахедів", у кількох областях також оголошено ракетну небезпеку через загрозу пусків крилатих ракет з літаків Ту-95МС, повідомляють Повітряні сили ЗСУ у своєму телеграм-каналі в ніч проти 20 червня.

"Кілька груп ударних БПЛА у Полтавській області у північно-західному напрямку! 2. Ударні БПЛА у Миколаївській та Кіровоградській області курсом на північний захід. 3. БпЛА у Вінницькій області курсом на захід", - йдеться у повідомленні станом на 02.00 четверга.

Також ЗС ЗСУ попереджають: "Ракетна небезпека у східних областях через загрозу пусків крилатих ракет з літаків Ту-95МС".

Раніше, за даними Повітряних сил, було зафіксовано активність 4-х бортів Ту-95МС з аеродрому "Оленья" (Мурманська область), які здійснюють політ у південно-східному напрямку.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В країнах НАТО зростає розуміння, що запобігання вступу України до НАТО є не метою Путіна, а інструментом її досягнення – Єрмак

В ЄБА закликають до дискусії щодо проблемних питань бронювання від мобілізації

У Харкові і Запоріжжі зафіксовані влучання БПЛА по будівлі ТЦК і прилеглим територіям, є поранені – Сухопутні війська

Зеленський розраховує на виконання партнерами усіх домовленостей щодо захисту України

Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців

Данський фонд інвестує $5 млн в українську оборонну промисловість – Кабмін

Лідери БРІКС застерігають проти заходів, що підривають світову торгівлю

Наступний саміт БРІКС пройде в Індії

Мінрозвитку побудує житловий квартал для маріупольців у Білій Церкві

Окупанти атакують Запоріжжя дронами, поранені 10 жителів – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА