Інтерфакс-Україна
15:28 20.06.2024

Затримано та взято під варту співробітницю "Укрпошти", яка очолила поштове відділення під час окупації Ізюма, – прокуратура

1 хв читати

Співробітники Управління Служби безпеки України в Харківській області повідомили 51-річній жительці Ізюма про підозру в пособництві шляхом надання засобів для здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та її окупаційною адміністрацією, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України).

"За клопотанням сторони обвинувачення підозрюваній обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою", - повідомляє пресслужба Харківської обласної прокуратури.

За даними слідства, підозрювана, яка до повномасштабного вторгнення РФ в Україну була співробітницею одного з відділень "Укрпошти", у травні 2022 року, коли Ізюм був під окупацією, стала начальницею одного з відділень створеної окупантами "Почты Изюма". Жінка давала вказівки підлеглим листоношам щодо розповсюдження пропагандистських газет "Харьков Z" та "Комсомольська правда", у яких публікували матеріали на підтримку держави-агресора, та агітаційні статті, метою яких було переконати читачів, що РФ - не ворог.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Дніпропетровщині закликали запасатися водою, а в Запоріжжі очікують відновлення водопостачання

На Дніпропетровщині застосували аварійні відключення е/е через ворожу атаку

Ворожі БпЛА вдарили по Запоріжжю, в місті перебої зі світлом та водопостачанням

Пік негоди 8-9 січня: служби Київщини у стані підвищеної готовності

Рух на трасі Київ-Чоп зі сторони Рівного ускладнений через ДТП - поліція

Верховний суд Швеції поставив крапку в справі пов’язаних із Коломойським компаній проти "Укрнафти" на $6 млрд

Кабмін доручив відомствам підготуватися до значного погіршення погоди через циклон

Україна відреагувала на звернення щодо полоненого громадянина Гани та запросила главу МЗС країни до Києва

ЦВК напрацювала пропозиції щодо законодавчого врегулювання повоєнних виборів

Сіярто заявив про ризик конфронтації Європи з РФ після паризького саміту Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА