18:38 20.06.2024

Стефанішина: Сподіваємося, що в рішеннях союзників на Саміті НАТО буде закріплено незворотність євроатлантичного курсу України

1 хв читати
Стефанішина: Сподіваємося, що в рішеннях союзників на Саміті НАТО буде закріплено незворотність євроатлантичного курсу України

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина сподівається, що в рішеннях союзників на майбутньому Саміті НАТО у Вашингтоні (США) буде закріплено незворотність євроатлантичного курсу України.

"Наші очікування у контексті євроатлантичної інтеграції залишаються незмінними: членство. І формулювання мають значення, хоча, звісно, як країна, що бореться за своє виживання третій рік поспіль, ми пріоритизуємо конкретні дії. Саме тому до Саміту НАТО у Вашингтоні разом із союзниками готуємо пакет рішень, які посилять обороноздатність України", - сказала Стефанішина в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання щодо нібито прагнення окремих союзників послабити формулювання майбутнього членства України в рішенні Саміту НАТО у Вашингтоні.

Говорячи про формулювання, вона висловила вдячність тим союзникам, які усвідомлюють небезпеку будь-яких "словесних двозначностей щодо інтеграції України".

"Стабільна безпрецедентна підтримка громадян України членства в НАТО цементує незворотність євроатлантичного курсу. Україна не буде "сірою зоною", це питання нашого виживання. Сподіваємося, що у рішеннях союзників на саміті буде закріплено цю позицію", - підсумувала віцепрем'єрка.

Раніше видання The Telegraph опублікувало статтю, в якій ідеться про те, що нібито США і Німеччина хочуть послабити формулювання про "незворотне" майбутнє членство України в рішенні Саміту НАТО у Вашингтоні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА