Інтерфакс-Україна
10:07 22.06.2024

Пожежу на об'єкті енергетики у Львівській області загасили - Козицький

1 хв читати
Пожежу на об'єкті енергетики у Львівській області загасили - Козицький

Пожежу на об'єкті енергетики, атакованому минулої ночі у Львівській області, загасили, повідомив у телеграм-каналі керівник Львівської ОВА Максим Козицький.

"Пожежу вдалося загасити. Залучили 67 пожежників і 12 одиниць спецтехніки", - написав Козицький.

Також він повідомив, що військові ПвК "Захід" у зоні відповідальності збили 7 із 10 крилатих ракет, зокрема й над Львівською областю.

Як повідомлялося раніше, сьогодні війська РФ атакували ракетами об'єкт критичної енергетичної інфраструктури. На місці влучання виникла пожежа. Про постраждалих не повідомляють.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина веде перемовини зі США про купівлю систем Patriot і ракет для України - ЗМІ

Російські дрони масовано атакують Київську область – ОВА

Двох людей травмовано внаслідок атаки ворожих дронів у Полтавському районі - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Міносвіти спростувало інформацію про необов'язковість військової підготовки в наступному навчальному році

Контроль якості повітря в селі Житомирської області, де пролунали вибухи показав незначні відхилення – ОВА

Зеленський пропонує ЄС створити міжнародну платформу для контролю за експортом товарів подвійного призначення

Кількість постраждалих в Полтаві зросла до 59 людей – поліція

Природні пожежі на Криті призвели до евакуації тисяч людей

Сибіга зустрівся із керівництвом УЧХ, готується підписання меморандуму про співпрацю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА