Інтерфакс-Україна
12:41 22.06.2024

ЄС і Україна, як очікується, 26 червня підпишуть угоду з безпеки - ЗМІ

1 хв читати
ЄС і Україна, як очікується, 26 червня підпишуть угоду з безпеки - ЗМІ

Європейський Союз і Україна, як очікується, 26 червня підпишуть угоду з безпеки, повідомляє Deutsche Wellt з посиланням на слова високопоставленого чиновника ЄС.

На брифінгу в Брюсселі в п'ятницю чиновник повідомив, що сторони вже погодили текст договору - на це знадобилося кілька місяців. За словами чиновника, очікується, що документ 26 червня підпише президент України Володимир Зеленський. У договорі йдеться не тільки про військову допомогу Києву, а й про фінансову підтримку, євроінтеграцію та інші сфери співпраці.

Також очікується і те, що 24 червня глави МЗС країн ЄС на раді із закордонних справ у Люксембурзі офіційно затвердять 14-й пакет санкцій щодо Росії за її агресію проти України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Британський принц Гаррі відвідав місце ворожого обстрілу - Ткаченко

Сейм Польщі ухвалив новий закон про допомогу українцям після вето Навроцького

Окупанти втратили 159 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Стефанчук провів зустріч з делегацією британського парламенту

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА