Інтерфакс-Україна
02:36 25.06.2024

Після 2024 року Данія припинить навчання українських пілотів на F-16

1 хв читати
Після 2024 року Данія припинить навчання українських пілотів на F-16

Данія припинить навчання українських пілотів на винищувачах F-16 з 2025 року, оскільки країна перейде на більш сучасні літаки F-35, але продовжить робити свій внесок у підготовку українців в інших країнах, передає Finans.

За словами міністра оборони Данії Троельса Лунда Поульсена, країна не зможе продовжувати підготовку українських пілотів після 2024 року, враховуючи, що Данія переходить на винищувачі F-35. Для нових літаків використовуватимуть авіабазу Скрюдструп, де навчаються українські пілоти.

Міністр оборони Данії зазначив, що до кінця навчальної програми підготовку на F-16 у Данії всього пройдуть близько 20 українців.

Після завершення навчань країна й надалі вноситиме свій внесок у підготовку українських пілотів, але в інших країнах.

"Сьогодні українські пілоти також проходять підготовку в Румунії, але ще не ухвалено рішення, чи Данія приєднуватиметься до цього процесу, і якщо так, то яким чином", - резюмував Поульсен.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА