Інтерфакс-Україна
20:18 25.06.2024

Унаслідок обстрілів у Херсоні поранено двох мирних жителів - Мрочко

1 хв читати
Унаслідок обстрілів у Херсоні поранено двох мирних жителів - Мрочко
Фото: https://www.facebook.com/mrochko.roman/

Унаслідок російських обстрілів у Херсоні поранено двох мирних жителів, повідомив начальник міської військової адміністрації Роман Мрочко.

"На цю годину в Херсонській міській територіальній громаді внаслідок обстрілів з боку російських окупаційних військ є двоє поранених чоловіків", - написав він у телеграм-каналі у вівторок увечері.

За його даними, 72-річного херсонця госпіталізовано з контузією, вибуховою та закритою черепно-мозковою травмами. "Він був у квартирі, коли ворожа армія обстріляла Дніпровський район Херсона", - зазначив Мрочко.

Аналогічні травми отримав 51-річний чоловік. "Йому на місці було надано необхідну медичну допомогу. На момент атаки росіян він перебував на вулиці", - сказав Мрочко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував у найближчі дні онлайн-засідання коаліції підтримки енергетичного сектора України

Зеленський щодо зустрічі США та Китаю: ми повинні тиснути лише на агресора - Росію

У найближчі дні радники обговорять риси плану завершення війни – Зеленський

Сибіга оптимістично налаштований щодо подальших кроків партнерів стосовно заморожених російських активів

Глава МВС: разом з громадами за 4 місяці створили команду майже з 2 тис. офіцерів-рятувальників

САП та НАБУ викрили посадовців Держспецзв’язку на розтраті при закупівлі дронів

В Одесі виявили понад тисячу згортків з імовірно наркотичними речовинами – патрульна поліція

Глава МЗС Нідерландів ще не знає, чи долучаться США до створення спецтрибуналу за злочин агресії

Очільниця ДПС закликала не відкривати фейкові листи від служби

Мешканця Миколаєва засудили до 15 років за коригування повітряних атак РФ - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА