Інтерфакс-Україна
22:18 25.06.2024

Зеленський: Ми точно реалізуємо все, щоб створити Договір про вступ України до ЄС

1 хв читати
Зеленський: Ми точно реалізуємо все, щоб створити Договір про вступ України до ЄС

Президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів міжурядової конференції щодо відкриття переговорів про майбутнє українське членство в Євросоюзі заявив, що відтепер буде реалізовано все, щоб створити Договір про вступ до ЄС.

"Сьогодні дуже насичений день. Офіційно розпочали переговори з Європейським Союзом щодо нашого членства. Це історичний результат. Ми довго до цього йшли. І зараз провели першу міжурядову конференцію", - заявив президент у вечірньому відеозверненні.

Як він наголосив, "ми точно реалізуємо все, що необхідно, щоб пройтися по кожному розділу наших відносин з ЄС і створити Договір - Договір про вступ України".

Як повідомлялося, 25 червня Україна та ЄС провели міжурядову конференцію про відкриття переговорів про майбутнє членство України в Євросоюзі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Посилення візових правил для росіян в ЄС – відповідь на ескалацію гібридних загроз з боку РФ

У Києві на місяць частково обмежуватимуть рух на перехресті вул. Володимирська та Богдана Хмельницького – КМДА

Лише чверть українців повернеться після війни, але закриють дефіцит на ринку праці, переконаний Яценюк

"Укренерго" в суботу обмежуватиме електрику в усіх регіонах з 8:00 до 21:00 населенню, з 8:00 до 22: 00 – промисловості

Поблизу ЗАЕС знову встановлено локальне припинення вогню задля ремонту резервної лінії електропередачі - МАГАТЕ

Технічні фахівці планують у суботу розпочати роботи з відновлення підключення лінії "Феросплавна-1" до ЗАЕС - МАГАТЕ

Двоє людей загинули, ще 6 осіб поранені на Херсонщині через ворожі обстріли – прокуратура

Затриманого столичного поліцейського повідомлено про підозру в заволодінні речовими доказами на 13,3 млн грн

Трьох осіб засуджено за підпали військової техніки й адмінбудівель у кількох областях України - СБУ

КМУ має намір посилити держнагляд за дотриманням законодавства у електронних комунікаціях під час надзвичайного та воєнного стану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА