Інтерфакс-Україна
09:28 26.06.2024

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про створення Сил безпілотних систем - указ

1 хв читати
Зеленський ввів у дію рішення РНБО про створення Сил безпілотних систем - указ

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) "Про створення у структурі Збройних сил України Сил безпілотних систем як окремого роду сил".

Відповідний указ №382/2024 розміщено на сайті глави держави.

Контроль за виконанням цього рішення Зеленський поклав на секретаря РНБО.

Указ набуває чинності з дня його опублікування.

Як повідомлялося, 6 лютого в опублікованому указі президента Володимира Зеленського Кабінету Міністрів України із залученням Генерального штабу Збройних сил України наказано "опрацювати питання щодо утворення у структурі Збройних сил України Сил безпілотних систем як окремого роду сил і за результатами опрацювання внести відповідні пропозиції на розгляд Ради національної безпеки і оборони України".

7 травня Кабінет Міністрів України схвалив проєкт указу президента про створення у структурі Збройних сил окремого роду військ - Сил безпілотних систем.

10 червня заступника головнокомандувача Збройних сил України Вадима Сухаревського було призначено командувачем Сил безпілотних систем ЗСУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль подякував танкістам за героїзм та професіоналізм з нагоди Дня танкових військ

Ракетний удар по Дніпру та обстріли Нікопольщини спричинили пожежу, пошкодження будівлі місцевих мешканців та авто рятувальників

Велика Британія і США підпишуть "проривну" технологічну угоду під час візиту Трампа

Запорізька область зазнала 475 ударів окупантів за добу, пошкоджено житлові будинки — ОВА

Окупанти за добу втратили 880 осіб та 102 од. спецтехніки - Генштаб

14 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Рубіо обговорить із Нетаньягу можливу анексію Ізраїлем частини Західного берега – ЗМІ

ВМС ЗС в ніч на 11 вересня уразили комунікаційний вузол ЧФ РФ у Севастополі

Чернігівщина облаштовує антидроновий захист доріг на кордоні з Росією

На Київщині пошкоджено залізничну інфраструктуру: поїзди курсують в об’їзд, трьом жінкам надана медична допомога – Калашник

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА