Інтерфакс-Україна
13:10 26.06.2024

Карандєєв вважає не до кінця грамотною і виваженою політику мобілізації представників української культури

1 хв читати
Карандєєв вважає не до кінця грамотною і виваженою політику мобілізації представників української культури
Фото: https://www.facebook.com/karandieiev

 

В. о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв вважає не до кінця грамотною і виваженою політику щодо мобілізації представників української культури.

"На жаль, ми втрачаємо не тільки там, де немає стін і виїхали люди. Ми втрачаємо, і будемо про це говорити, внаслідок не до кінця грамотної та виваженої на сьогодні політики щодо мобілізації представників української культури", - сказав Карандєєв на всеукраїнському форумі "Культура під час війни. Людський капітал" у середу в Києві.

За його словами, відсоток мобілізації у всій країні діячів культури не перевищує 10%, але "нерівномірність і несправедливість уваги в конкретних випадках призводить до того, що окремі заклади культури вимушені припиняти свою діяльність, тому що немає тих людей, які забезпечують їх роботу".

Чиновник вважає за необхідне знайти підхід, який дав би змогу максимально зберегти людей, які "несуть у собі, своєю діяльністю те важливе, що нам сьогодні потрібно".

Карандєєв наголосив, що гармонізація та грамотний підхід до мобілізації у сфері культури є викликом.

Раніше в середу в. о. міністра культури Ростислав Карандєєв повідомив, що з початку повномасштабної війни станом на травень-2024 сфера культури України втратила 18% працівників, а 13% закладів культури в Україні припинили свою діяльність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський запросив президента Аргентини з візитом до України

ВАР пропонує відшкодувати аграріями втрати за неможливість працювати на сільгоспземлях, де зведено фортифікаційні споруди

Фонд Баффета надасть напряму "Ремонт і виробництво" УЗ технічну допомогу обладнанням на $9,2 млн

П'ять нардепів заявили про готовність взяти ексочільника "Укренерго" на поруки – депутат

Харківʼянка, яка передавала російському військовослужбовцю місця дислокації Сил оборони, отримала 15 років ув'язнення

Юрчишин: слова Путіна про готовність пустити ЗМІ в нібито оточені Куп’янськ і Покровськ - частина пропаганди

Заяви про "оточення" в Купʼянську українських військ є вигадкою - Угруповання Обʼєднаних сил

За ексзаступника голови Верховного суду Львова внесли заставу в 20 млн грн - ВАКС

Путін намагається налякати світ ядерною зброєю, яку РФ не зможе застосувати – ЦПД

Донецька ОВА: У Покровську евакуація практично неможлива, ворог б'є по цивільних, там залишаються 1256 людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА