Інтерфакс-Україна
19:03 27.06.2024

Зеленський обговорив із фон дер Ляєн посилення санкцій проти РФ і використання доходів від заморожених російських активів

1 хв читати
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн посилення санкцій проти РФ і використання доходів від заморожених російських активів
Фото: сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Брюсселя для участі в саміті ЄС провів зустріч із президентом Європейської Комісії Урсулою фон дер Ляєн.

Глава держави відзначив нещодавнє підтвердження Європейською Комісією того, що Україна виконала необхідні кроки для початку переговорів щодо вступу до ЄС. Лідери обговорили всі пріоритетні питання стосовно цієї теми.

Окремо приділили увагу важливості посилення санкційного тиску на РФ та ухваленню 14-го санкційного пакета Євросоюзу, використанню надприбутків від заморожених російських активів для оборонних потреб України, а також продовженню торговельної та транспортної лібералізації.

Зеленський подякував Урсулі фон дер Ляєн за особисту участь у першому Саміті миру та підтримку в залученні до нього країн Глобального півдня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через ворожу атаку в Запоріжжі постраждав чоловік

У Києві відновили рух тролейбусів, який був обмежений через обстріл РФ

Рятувальники ліквідували пожежі через російські удари по громадам Сумщини, постраждали дев'ять людей

У деяких районах Києва через негоду зафіксовано падіння дерев та пошкодження

Наміри РФ не змінюються, тож на деяких ділянках фронту дуже непроста ситуація – Зеленський

Росія досі не надала повних списків військовополонених, про обмін яких була домовленість в Стамбулі

Зеленський анонсував важливі зустрічі на наступних тижнях та закликав продовжувати тиск на Москву

У ДПСУ роз'яснили, яка категорія заброньованих чоловіків може виїжджати у відпустку

Ворог обстріляв два райони Дніпропетровщини, є постраждалі та пошкодження – Лисак

У Києві та області 8 червня та вночі 9 червня гроза - синоптики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА