Інтерфакс-Україна
11:09 28.06.2024

У Києві на "зеленій" лінії метро закрито на вхід дві станції, під поїзд потрапив пасажир - КМДА

1 хв читати

У столиці закрито на вхід для пасажирів станції метро зеленої лінії "Золоті ворота" і "Палац спорту", а також пересадковий вузол "Золоті ворота" - "Театральна", повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Зелена" лінія метро: станції "Золоті ворота", "Палац спорту" та пересадочний вузол "Золоті ворота" – "Театральна" зачинені на вхід для пасажирів. На станції "Золоті ворота" пасажир потрапив під поїзд. На місце події викликано медиків і правоохоронців", - ідеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі.

Рух поїздів на зеленій лінії організовано від станції "Червоний хутір" до "Кловської" і від "Сирця" до "Лук'янівської".

Про зміни та відновлення руху в КМДА повідомлять додатково.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн та Кошта візьмуть участь у церемонії поховання Папи Франциска

СБУ заочно повідомила про підозру 14 клірикам РПЦ за захоплення церков на окупованих територіях

ДБР викрило посадовця в/ч на незаконному оформленні бойових виплат на майже 5 млн грн

У Запоріжжі відомо про 23 постраждалих від ворожого бомбового удару, серед них 4 дитини – ДСНС

Єрмак про удари РФ по Одесі, Харкову, Запоріжжі та Сумах: Це терор заради терору, який має бути зупинено

Кількість постраждалих від ворожого удару по Запоріжжю зросла до 22 осіб, серед них 3 дитини

У Харкові вже 4 постраждалих

Кількість постраждалих через бомбовий удар по Запоріжжю зросла до 15 людей

За 10 років українці подали 33,5 тис петицій до місцевих рад, але лише 15% зібрали необхідну кількість голосів – рух "Чесно"

Кількість постраждалих через бомбовий удар по Запоріжжю сягнула 13 людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА