Інтерфакс-Україна
13:22 29.06.2024

McDonald's відкрив ресторан у Чернівцях

2 хв читати
McDonald's відкрив ресторан у Чернівцях

ПІІ "Макдональдс Юкрейн Лтд", що розвиває в Україні мережу ресторанів швидкого обслуговування McDonald's, сьогодні відкрило перший ресторан у Чернівцях, повідомила пресслужба компанії.

Ресторан у Чернівцях на вул. Героїв Майдану, 184, має площу понад 605 кв.м, налічує 175 місць у залі та 136 на терасі. У залі працює 12 цифрових терміналів самообслуговування, є сервіс обслуговування за столиком. Автомобілісти зможуть придбати страви на Макдрайві. А через кілька тижнів після відкриття працюватиме також служба доставки МакДелівері. Графік роботи ресторану - з 7:00 до 22:30, МакДрайву - з 5:00 до 22:30.

Ресторан працюватиме за розширеними правилами безпеки, яких неухильно дотримуються всі заклади МакДональдз в Україні. Під час повітряної тривоги він зачинятиметься, щоб працівники та відвідувачі могли перейти до найближчого укриття, і відкриється орієнтовно за годину після її скасування.

Ресторан у Чернівцях - перший МакДональдз, який відкривається 2024 року. Загалом план на 2024 рік передбачає відкриття 6 ресторанів.

Перший заклад мережі McDonald's в Україні було відкрито 24 травня 1997 року в Києві.

20 вересня 2022 року McDonald's розпочав поетапне відкриття ресторанів в Україні. До 24 лютого того ж року мережа налічувала 109 ресторанів у 24 містах країни. Станом на червень 2024 року працює 101 ресторан, а мережа налічує 118 ресторанів.

Кількість співробітників компанії у 2023 році зросла на 7% - до 9614 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дорожній рух Подільським мостовим переходом буде повністю відкрито в суботу - Кличко

Кодекс ветеранів має закріпити обов'язки держави у ветеранській політиці - Стефанчук

Досвід українських ветеранів буде надзвичайно важливим у процесі трансформації підходу до трансатлантичної оборони – Рютте

Свириденко: Я хотіла б, щоб платформа "Ветеран Pro" розвивалася більш стрімко

Зеленський: Гарантії безпеки – ключ до того, щоб наступним поколінням українців не довелось проходити через війну

Україна отримала EUR4,05 млрд у межах ERA Loans та Ukraine Facility – Свириденко

Рада обмежила доступ до відомостей про оборонні підприємства в реєстрах

Прокурори стверджують, що обвинувачений у вбивстві Фаріон зізнався у злочині під час розмови зі співкамерником - ЗМІ

У Куп’янську через ворожий обстріл загинула жінка, четверо людей постраждали

Зеленський і Рютте обговорили кроки для наближення завершення війни, залучення країн до PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА