19:02 29.06.2024

Окупанти обстріляли громади Дніпропетровської області, постраждала одна людина

1 хв читати
Окупанти обстріляли громади Дніпропетровської області, постраждала одна людина

Одна людина дістала поранення, сім приватних будинків і господарські споруди пошкоджено внаслідок обстрілу російськими окупантами Нікополя і території трьох громад Нікопольського району Дніпропетровської області в суботу, повідомив голова Дніпропетровської обласної адміністрації Сергій Лисак.

"Під ударом перебували Нікополь, Покровська та Мирівська громади. Постраждав 54-річний чоловік. Він отримав осколкові поранення ноги. Виникло кілька пожеж на відкритих територіях. Вигоріло 1,5 га пшениці. Понівечені сім приватних будинків, теплиця, три вантажівки і сонячні панелі", - написав Лисак у телеграмі в суботу ввечері.

За його словами, окупанти завдавали ударів дронами-камікадзе та артилерією.

Також, за уточненими даними, на зв'язок вийшли двоє жителів дніпровської багатоповерхівки, зруйнованої під час учорашньої атаки.

"Це мама і син. На щастя, з ними все добре. Коли сталася трагедія, родини не було вдома. Доля ще кількох людей залишається невідомою. Пошуково-рятувальна операція триває. Надзвичайники розбирають перекриття зруйнованих поверхів", - повідомив голова ОВА.

 

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Трамп домовилися якнайшвидше укласти угоду про розробку копалин - спільна заява делегацій України та США

Делегації України та США погодилися негайно розпочати переговори для досягнення стійкого миру - заява

Україна готова прийняти пропозицію США щодо негайного 30-денного припинення вогню за умови одночасного виконання з боку РФ - спільна заява

США негайно скасовують паузу в обміні розвідданими та відновлюють безпекову допомогу Україні

В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Києві попрощалися з добровольцем з Нової Зеландії Домініком Абеленом

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух, є постраждалі

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА