Інтерфакс-Україна
20:40 29.06.2024

Глави МЗС України та Вірменії провели переговори на полях Дубровницького форуму в Хорватії

1 хв читати
Глави МЗС України та Вірменії провели переговори на полях Дубровницького форуму в Хорватії

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та міністр закордонних справ Вірменії Арарат Мірзоян на полях Дубровницького форуму в Хорватії обговорили безпекову ситуацію в Європі та на Південному Кавказі.

"Я подякував Вірменії за участь у першому Саміті миру в Швейцарії та проінформував свого колегу про подальшу роботу з реалізації Формули миру на шляху до справедливого і сталого миру в Україні", - написав Кулеба в соцмережі Х.

Міністри також зосередили увагу на шляхах поглиблення двосторонніх зв'язків і міжнародного співробітництва, особливо у світлі майбутнього членства України в ЄС.

Зі свого боку МЗС Вірменії повідомило, що співрозмовники обговорили питання двостороннього політичного діалогу. "У цьому контексті сторони наголосили на важливості політичних консультацій, що проводяться в Києві, і періодичних взаємодій у різних форматах", - наголошується в повідомленні.

Співрозмовники також торкнулися регіональних питань. Міністр закордонних справ Вірменії представив ситуацію з безпекою на Південному Кавказі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З Дружківки на Донеччині "Білі янголи" евакуювали п’ятьох дітей, найменшому– два роки

Штурмові підрозділи на окремих напрямках просунулись до 1,6 км у Покровському районі - Сирський

ТСК Верховної Ради констатує: система евакуації культурних цінностей досі неефективна

Глава Мінекономіки поставив завдання вирішити проблему з дефіцитом сировини для деревообробки

Окупанти обстріляли Херсон, загинула жінка, чоловік у тяжкому стані – обладміністрація

СБУ та Нацполіція викрили 12 учасників наркосиндикату, який торгував важкими психотропами по всій країні

Сибіга закликав країни чітко засудити атаку РФ на гуманітарну місію ООН на Херсонщині

Сирський провів нараду щодо медзабезпечення ЗСУ

Мінрозвитку та ПРООН підписали угоду на EUR16,5 млн задля впровадження "зеленої" енергетики в Україні, зокрема у школах, дитсадках та лікарнях

ВАКС застосував заставу в 2 млн грн для другого адвоката, який разом з прокурором є підозрюваним в підбурюванні до підкупу – САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА