Інтерфакс-Україна
19:55 30.06.2024

В Оболонському районі Києва в результаті ракетного удару зафіксовано падіння уламків, є пошкодження багатоповерхівки - КМВА

1 хв читати
В Оболонському районі Києва в результаті ракетного удару зафіксовано падіння уламків, є пошкодження багатоповерхівки - КМВА
Фото: https://t.me/dsns_telegram

В Оболонському районі Києва внаслідок ракетного удару російських військ зафіксовано падіння уламків, попередньо, є пошкодження багатоповерхового житлового будинку, повідомляє пресслужба Київської міської військової адміністрації.

"Унаслідок ракетного удару зафіксовано падіння уламків в Оболонському районі Києва. За попередніми даними, є пошкодження багатоповерхового житлового будинку", - сказано в повідомленні.

Повідомляється, що на місце події направляються рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Інформація про можливі руйнування і постраждалих уточнюється.

Раніше мер Києва Віталій Кличко повідомляв, що в Київській області працювали сили ППО.

Також він додав, що внаслідок падіння уламків на житловий будинок сталося загоряння на 8 і 9 поверхах.

"Усі екстрені служби на місці", - повідомив мер.

Водночас, за словами Кличка, наразі звернень від постраждалих із будинку на Оболоні, куди влучили уламки, поки що немає. Медики чергують на місці.

Раніше Повітряні сили ЗСУ у своєму телеграм-каналі попереджали про ракети, що прямують на південний схід від Чернігова курсом у напрямку Києва через Бровари. Також жителів Вишгорода закликали йти в укриття.

Джерела: https://t.me/VA_Kyiv/6597

https://t.me/vitaliy_klitschko/3237

https://t.me/kpszsu/15995

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд арештував 14-річного школяра, який напав з ножем на вчительку і однокласника

США призупинять видачу віз росіянам — ЗМІ

Глава "Нафтогазу" категорично спростував введення обмежень споживання газу в будь-якому регіоні України

У пункті пропуску "Ужгород" відкрили пішохідну смугу руху для оформлення

Зеленський і Федоров визначили перші пріоритети Міноборони, зокрема системні рішення щодо проблем із ТЦК

Держкіно 103 рази клопотало перед ДПСУ і Мінкультури про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р

Київ працює над внесенням прибуткового будинку Якова Кияка до Держреєстру нерухомих пам’яток України

Франція відкриє консульство в Гренландії

Керівника фінслужби однієї з бригад на Запорізькому напрямку підозрюють у привласненні майже 10 млн грн - ДБР

Держсекретарю США доручили розробити пропозицію про купівлю Гренландії - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА