Інтерфакс-Україна
10:40 02.04.2012

"Динамо" та "Шахтар" синхронно перемагають перед очною зустріччю

2 хв читати

Лідери чемпіонату України з футболу знову синхронно перемогли й зберегли статус-кво у турнірній таблиці перед очною зустріччю в наступному турі.

Київське "Динамо" в матчі 25-го туру обіграло в неділю на НСК "Олімпійський" одеський "Чорноморець" із рахунком 3:1.

Рахунок у матчі на 27-й хвилині після паса Адміра Мехмеді відкрив Браун Ідеє. Наприкінці першого тайму після подачі в штрафну Горана Попова рахунок ударом із льоту подвоїв Денис Гармаш. У середині другого тайму свій третій гол поспіль на реконструйованому "Олімпійському" ударом зі штрафного провів Олександр Алієв. Через п'ять хвилин півзахисник "Чорноморця" Лео Матос замкнув головою навісну передачу партнера і забив гол престижу.

Гол одеської команди перервав "суху" серію "Динамо", яке не пропускало до цього у восьми іграх поспіль. Перемога ж над "Чорноморцем" стала для столичного клубу десятою поспіль. Крім того, динамівці ще жодного разу не програвали у нинішньому чемпіонаті.

"Шахтар" за півтори години до цього обіграв у Полтаві "Ворсклу" з рахунком 2:0. Рахунок у цьому матчі також було відкрито на 27-й хвилині, коли після передачі Развана Раца точно пробив головою Євген Селезньов. А на початку другого тайму після ще однієї передачі румунського захисника м'яч опинився у бразильця Тейшейри, який подвоїв рахунок.

Донецький клуб виграв 10 із 11 останніх матчів у прем'єр-лізі після єдиної поразки в сезоні на своєму полі від "Металіста" в жовтні 2011 року.

Таким чином, після 25 турів на першому місці в чемпіонаті Україні йде київське "Динамо", набравши 67 очок. На три пункти менше у "Шахтаря" (64 очки). Харківський "Металіст" набрав 54 очки, але ще проведе в неділю свій матч із "Кривбасом". "Дніпро", що йде четвертим, має у своєму активі 41 пункт.

7 квітня "Шахтар" і "Динамо" зіграють у Донецьку на "Донбас Арені" в рамках чергового туру УПЛ.

ОСТАННЄ

Історичне фото: Голова СБУ Малюк під час проведення спецоперації "Павутина"

Драпатий подав рапорт про відставку з посади командувача Сухопутних військ

Двох людей поранено внаслідок атаки дронів на Миколаївщині - ОВА

СБУ вразила 41 літак стратегічної авіації РФ під час спецоперації "Павутина" - джерело

Українську делегацію в Стамбул очолить міністр оборони Умєров - Зеленський

СБУ відпрацювала сьогодні відразу по 4 військових аеродромах РФ - джерело

Ворог атакував Україні 479-ма засобами повітряного нападу, знешкоджено 385, зафіксовано влучання у 18 локаціях - ПС

СБУ проводить масштабну спецоперацію зі знищення російської бомбардувальної авіації - джерело

Відомо про 12 загиблих і понад 60 поранених через ракетний удар по навчальному підрозділу Сухопутних військ

Двоє загиблих, 559 затриманих у наслідок заворушень футбольних фанів у Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА